ساخت ساز
ساخت ساز
درب ضد سرقت از نظر روکش

(درب ضد سرقت از نظر روکش)

درب ضد سرقت روکش راش : یکی از معروف ترین انواع درب های ضد سرقت نوع روکش راش است چرا که دارای رگه و ظاهر طبیعی و زیبا می باشد.

درب ضد سرقت با روکش گردو : این نوع روکش رگه های بیشتری نسبت به راش دارد و یکی از روکش های پر طرفدار است.

درب ضد سرقت با روکش لمینت : روکش لمینت از چوب فرآوری می شود اما این بدان معنا نیست که از خود چوب برای ساخت آن استفاده شده است. این نوع روکش مقاومت بالایی در برابر اشعه خورشید دارد.

درب ضد سرقت با روکش PVC : این روکش در رنگ ها و طرح های مختلفی موجود می باشد. ضخامت روکش پی وی سی  بین 2/0 تا 3 میلی متر است. روکش پی وی سی بسیار انعطاف پذیر است و به دلیل حرارت بالایی که در ممبران می بیند می توان هر نوع اشکال و نقوش بسیار ریز و دقیق را با آن روکش کرد. روکش پی وی سی در برابر رطوبت بسیار مقاوم است اما در برابر سایش و مواد شیمیایی مقاومت نسبتاً پایینی دارد.

درب ضد سرقت با روکش هایگلاس : این نوع روکش نوعی از روکش ام دی اف است که از جنس پلگسی گلاس می باشد. از مزایای این نوع روکش سبک تر و مقاوم تر بودن آن نسبت به دیگر انواع روکش ها است.

روکش ملامینه : روکش ملامینه از کاغذ آغشته به رزین ملامین فرمالدئید در اندازه و طرح های متفاوت تهیه می گردد. این روکش در برابر حرارت، رطوبت و ساییدگی مقاوم است .

برای آشنایی بیشتر با درب ضد سرقت روکش ملامینه مقاله درب ضد سرقت ملامینه را مطالعه فرمایید.

روکش  اکرلیک: این روکش همچون روکش پی وی سی دارای قابلیت انعطاف پذیری و شکل گیری در داخل ممبران می باشد و در برابر ضربه مقاوم است . این روکش قابلیت ترمیم در صورت آسیب دیدگی دارد و تنوع رنگی زیادی در این روکش قابل مشاهده می باشد. روکش اکرلیک از جمله روکش ها با مرغوبیت و قیمت بالا است. 

درب ضد سرقت با روکش پرینت: این روکش به صورت چاپ بر روی ام دی اف است و ظاهر متفاوتی با دیگر انواع روکش ها دارد.

درب ضد سرقت با روکش هات پرس : روکش هات پرس یکی از ارزان ترین نوع روکش است که کیفیت پایین تری نیز نسبت به دیگر انواع روکش ها دارد.

درب ضد سرقت از نظر روکش

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *