ساخت ساز

سینک روشویی

دسته‌بندی نشده

16 سپتامبر 2020 17 بازدید
ساخت ساز
سنگ روشویی

سینک روشویی

سینک روشویی چیست

این محصول در واقع یکی از انواع روشویی موجود در بازار بوده که معمولا بر روی یک سطح قرار می‌گیرد. حال این سطح می‌تواند کابینت روشویی یا قفسه دیواری باشد. شکل ظاهری سینک روشویی تقریبا به یک بشقاب یا یک کاسه بزرگ شباهت دارد. به دلیل شکل ظاهری منحصر به فرد خود، سینک روشویی به سرویس بهداشتی روح می‌بخشد. طرح‌های مختلفی از این محصول با اندازه های متفاوت در بازار وجود دارد.

سینک روشویی

انواع آن:

این سینک ها انواع مختلفی دارند که شامل:

سینک روشویی تخت

مدل تخت از جمله مدرن ترین مدل هایی است که در عین سادگی، زیبایی فراوانی به فضا می دهد. یکی از مزیت های روشویی های تخت این است که فضای بسیار کمی در سرویس بهداشتی اشغال می کنند و برای مکان های کوچک بسیار مناسب است.

مدل پایه دار

این نوع سینک ساده ترین و معمولی ترین نوع سینک می باشد که از گذشته تا امروز در سرویس های بهداشتی استفاده شده است. هنگامی که نمی توان لوله کشی های سرویس بهداشتی را به صورت مخفی و توکار انجام داد، استفاده از روشویی پایه دار بهترین کار برای پوشش آنهاست. این سینک ها در مدل های مختلف به صورت پایه دار در بازار وجود دارد.

مدل دیواری

این نوع سینک نیازی به کابینت ندارد. این نوع روشویی فضای کمی را اشغال کرده و نصب بسیار راحتی دارد. نصب این سینک در سرویس بهداستی های کوچک باعث می شود فضا بزرگ تر به نظر بیاید و در نتیجه نظم خاصی دیده خواهد شد. فضای آزاد زیر سینک می تواند برای قرار دادن وسایل مورد نیاز و یا قفسه بندی استفاده شود. لوله کشی سینک دیواری در دیوار است و از بیرون قابل رویت نمی باشد. ناگفته نماند سینک دیواری در ارتفاع های متفاوت نصب می شود و به دلخواه است.

مدل برجسته

دلیل نام گذاری این سینک ها این است که از سطح کابینت بیرون تر هستند و قابل نصب در سینک های کم عمق و کم عرض می باشند. استفاده از روشویی های برجسته زیبایی خاصی به دکوراسیون سرویس بهداشتی می بخشد و فضای آن را دگرگون می نماید

مدل لبه دار

روشویی لبه دار از جمله شیک ترین و لوکس ترین انواع سینک است که در جنس های مختلف ساخته می شود و به راحتی بر روی کابینت قرار می گیرد. سینک لبه دار قابل جا به جایی است و به راحتی می توان آن را به مکان دیگر انتقال داد. هزینه سینک روشویی لبه دار در مقایسه با سایر سینک ها مقرون بصرفه تر و نصب آن آسان تر است

مدل بدون لبه

ارتفاع این سینک هم سطح کابینت است و به دلیل قرار گرفتن در داخل آن، لبه های سینک مشخص نیست. روشویی های بدون لبه ظاهری یکدست به کابینت می بخشند و باعث می شوند نظافت آنها آسان تر صورت گیرد. تمیز نمودن سینک بدون لبه در مقایسه با سینک های لبه دار راحت تر و سریع تر است.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *